Propolisová tinktúra 20 ml

Propolisová tinktúra sa používa ako dezinfekčný prostriedok na čistenie a skrášlenie pokožky, na vonkajšiu osobnú a intímnu hygienu. 

"Počet kusov produktu je možné meniť v nákupnom košíku." 

3,90 €

Propolisová tinktúra sa používa ako dezinfekčný prostriedok na čistenie a skrášlenie pokožky, na vonkajšiu osobnú a intímnu hygienu. Jej použitie je rôznorodé od odrenín, cez zápaly v hrdle, bolesti zubov.

Vonkajšie použitie:- zamedzuje šíreniu streptokokových a stafylokokových baktérií, hnisavých defektov, podporuje liečbu preležanín a starých rán,- zamedzuje bolestiam ďasien a zubov,- priaznivo pôsobí pri všetkých defektoch kože.

Použitie propolisu nie je vhodné u jednotlivcov po zistení alergie na včelie produkty.

Spôsob použitia:Tinktúra sa aplikuje priamo na postihnuté miesto. V malom množstve sa nanesie na pokožku, prípadne sa ňou potrie defekt a nechá sa pôsobiť. Odporúča sa kombinovať s mastným krémom. Kloktanie: 2 kávové lyžičky do 2 dcl teplej vody Vnútorne použitie : 1-3x denne, 1 kávovú lyžičku zriediť trochou vody, môže sa zapiť šálkou čaju.

Pri vnútornom používaní vzhľadom k obsahu alkoholu nie je vhodný pre deti do 15 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy, pri epilepsii, vredových chorobách, ohoreniach pečene a pankreasu, nešpecifických črevných zápaloch a iných.

Zloženie: 60% lekársky lieh, propolis.

Balenie: 20ml propolisovej tinktúry v sklenenej fľaštičke s kvapátkom.